Dobry balsam do ciała czy zabieg ujędrniający? Zobacz, jak walczyć z wiotczeniem skóry!

0
1269
Dobry balsam do ciała czy zabieg ujędrniający? Zobacz, jak walczyć z wiotczeniem skóry!

Istnieje kilka różnych sposobów na walkę z procesem starzenia skóry. Jednym z nich jest regularne stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Czy jednak ujędrniający balsam do ciała jest w stanie przynieść widoczne efekty poprawy kondycji skóry? Wszystko zależy od tego, na jakim poziomie zaawansowania jest proces wiotczenia naszej skóry. W ofercie gabinetów medycyny estetycznej możemy też znaleźć profesjonalne zabiegi ujędrniające, które pozwolą nam szybciej uporać się z wiotką i pozbawioną jędrności skórą. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie podpowiadamy, jaki jest najlepszy sposób na pozbawioną jędrności i napięcia skórę ciała!

Balsam ujędrniający do ciała – czy warto wierzyć w ich działanie?

Dobry balsam ujędrniający do ciała powinien znaleźć się na półce z kosmetykami w domu u każdej z nas. Skóra naszego ciała, tak samo jak skóra twarzy, z biegiem czasu potrzebuje codziennej dawki nie tylko nawilżenia, lecz także ujędrnienia. Regularne stosowanie ujędrniającego balsamu do ciała pomoże nam opóźnić proces starzenia skóry i utrzymać na długo jej dobrą kondycję. Domowe sposoby ujędrniania skóry mogą jednak nie przynieść oczekiwanych rezultatów w przypadku, gdy skóra uległa wyraźnemu zwiotczeniu. Warto zaznaczyć, że większość produktów pielęgnacyjnych działa jedynie w naskórku, nie docierając do głębokich warstw skóry, gdzie bezpośrednio tkwi przyczyna problemu wiotkości skóry. Jeśli oczekujemy efektu prawdziwego efektu liftingu, powinniśmy rozważyć wykonanie profesjonalnego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, który przyniesie nam bardziej widoczne i spektakularne efekty. Jednym z zabiegów ujędrniających polecanych przez specjalistów z Kliniki Miracki w Warszawie jest Ultraformer III, czyli ujędrnianie ultradźwiękami.

Idealny zabieg ujędrniający na wiotczenie skóry

Ultraformer III to jedyny w swoim rodzaju zabieg ujędrniający, który pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w walce z wiotczeniem skóry już po pierwszej wykonanej sesji zabiegowej. Za niezwykłą skuteczność tej metody odpowiada technologia wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU, która działa głęboko i precyzyjnie w źródło problemu. Podczas zabiegu, w wyniku wybiórczego oddziaływania fali ultradźwiękowej na określony obszar, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń, które stymulują włókna kolagenu i elastyny do intensywnej odbudowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać efekt liftingu skóry bez skalpela.

Ujędrnianie skóry przy pomocy ultradźwięków – mocne strony zabiegu Ultraformer III

Lifting skóry ciała przy pomocy ultradźwięków to innowacyjna metoda leczenia stanowiąca doskonałą alternatywę dla chirurgicznych zabiegów liftingujących. Dzięki całkowicie bezinwazyjnemu przebiegowi zabieg nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją i śladami operacyjnymi – bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do domu lub swoich codziennych aktywności, a jedynym śladem po wykonanym zabiegu może być lekkie zaczerwienienie czy opuchnięcie skóry. Ogromną zaletą tego innowacyjnego urządzenia jest to, że lekarz może pracować nad najbardziej wyizolowanymi obszarami ciała, np. wewnętrzną stroną ramion, kolanami, boczkami czy biustem. Wystarczy wykonanie pojedynczego zabiegu, aby po upływie 2-3 miesięcy zauważyć spektakularną zmianę w strukturze skóry – po tym czasie odzyska utraconą jędrność i elastyczność. Oczywiście, procedurę możemy ponownie powtórzyć po upływie kilku miesięcy w celu pogłębienia lub utrzymania uzyskanych efektów.

Więcej informacji na temat zabiegu ujędrniającego Ultraformer III znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/ultraformer-iii/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here