Dobry wygląd pomimo upływu czasu – poznaj botox!

0
1047
botox

Medycyna estetyczna i kosmetologia to dziedziny, które rozwijają się z niewyobrażalnie szybkim tempem. Z dnia na dzień liczba osób chcących poprawić swój wygląd wzrasta, a z zabiegów coraz częściej oprócz kobiet, zaczynają korzystać mężczyźni. Obecnie salony kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej oferują zabiegi za pomocą których jesteśmy w stanie zmienić cały swój wygląd. Zabiegi poprawiające wygląd ciała i twarzy obecnie stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób chętnie z nich korzysta. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się działania mające na celu widoczne odmłodzenie twarzy oraz poprawę jej owalu. Najczęściej wybieranymi zabiegami do tego celu są ostrzykiwania kwasem hialuronowym, lifting twarzy bądź też botox. Oprócz kwasu hialuronowego, pozostałe dwie metody są metodami stałymi (kwas hialuronowy po czasie zostaje wchłonięty przez nasz organizm). W związku z tym muszę one być wykonane z jak największą precyzją. Najmniejszy błąd podczas tego rodzaju zabiegów może spowodować bardzo duże skutki uboczne w postaci chociażby paraliżu mięśni.

Botox, czyli inaczej toksyna botulinowa ma działanie polegające na paraliżu mięśni, podawana w bardzo małych ilościach jest w stanie zmniejszyć widoczność zmarszczek. Dzięki wstrzyknięciu jej w miejsca o nadmiernej potliwości, możemy skutecznie zlikwidować ten problem.

Usuwanie i wypełnianie zmarszczek botoxem musi być wykonane z należytą starannością przez wykwalifikowane osoby posiadające odpowiednie uprawnienia. Dzięki temu mogę one szybko i sprawnie ocenić naszą możliwość poddaniu się zabiegowi. Podanie toksyny botulinowej jest możliwe tylko wtedy gdy osoba wykonująca zabieg wykluczy wszelkie przeciwwskazania. Jeżeli pochodzisz z województwa lubelskiego i zastanawiasz się gdzie botox w Lublinie wykonywany jest najlepiej, odwiedź stronę internetową felknerestetyczna.pl. Pracownicy kliniki odpowiedzą na wszystkie pytania i a ich wiedza i doświadczenie sprawią, że każdy zabieg wykonany w ich klinice będzie wykonany z najwyższą dokładnością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here