Licówki porcelanowe

0
928
licówki porcelanowe

Moje zęby nigdy nie były w najlepszym stanie. Sama nie wiem dlaczego, bo przecież dbałam o nie jak tylko mogłam. Niestety często miałam problemy próchnicą, a później ze zmianą koloru zębów. Wiedziałam, że w końcu będą mi potrzebne licówki porcelanowe w Poznaniu. Nawet nie wiem czym to było spowodowane, bo przecież myłam zęby regularnie, przynajmniej dwa razy dziennie. Ja nawet nie piłam kawy i nie paliłam papierosów, więc nie wiem skąd miałaby się wziąć ta zmiana koloru.

Chodziłam oczywiście na wybielanie, ale nie pomagało to na długo. Miałam białe zęby przez jakieś dwa tygodnie, a potem kolor wracał. Niestety takie wybielanie swoje kosztuje, a mnie nie było stać, żeby robić je dwa razy w miesiącu. Nie chciałam też, żeby moje zęby były w takim dziwnym, żółtym kolorze, więc wiedziałam, że muszę coś zrobić, żeby wyglądać ładnie. Poszłam poradzić się mojego dentysty, który zawsze mi pomagał i usłyszałam, że fajnym pomysłem mogą być licówki porcelanowe w Poznaniu. Podobno mają one ładny, biały kolor, który nie zmienia się tak łatwo jak kolor naturalnych zębów.

Dentysta powiedział mi też, że to, że moje zęby nie wyglądają tak, jakbym tego chciała może być spowodowane genetyką, a nie zaniedbaniem. Powiedział, że mi wierzy, że myję zęby i nie palę papierosów, co bardzo mnie ucieszyło, bo myślałam, że on uważa, że kłamię. Skoro to kwestia genów, to chyba nie mogłam zrobić z tym nic, jak tylko założyć sobie licówki porcelanowe w Poznaniu. Wiedziałam, że będzie to swoje kosztować, ale jeśli ma mi pomóc z moim problemem, to chyba jest to tego warte. Tym bardziej, że miałam już więcej nie chodzić na wybielanie, które pożerało większą część mojego budżetu. Teraz wszystko miało się zmienić i byłam bardzo podekscytowana.

Postanowiłam sobie, że założę licówki porcelanowe w Poznaniu u mojego zaufanego dentysty. Skoro sam mi to poradził, to musi się znać na rzeczy. Z resztą po prostu mu ufałam i wiedziałam, że zrobi to tak, żeby mi nie zaszkodzić, a żeby licówki porcelanowe w Poznaniu się trzymały.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here