Jak przygotować się na pierwszy raz przedłużania rzęs?

0
1264
rzęsy
fot. pexels.com

Przymierzasz się do przedłużania rzęs i będzie to twój pierwszy raz, gdy na twoich rzęsach pojawią się nowe rzęski? Jedno jest pewne, ta wizyta w salonie kosmetycznym nie może być z twojej strony przypadkowa. Dowiedz się, jak prawidłowo przygotować się na taką wizytę, o czym musisz wiedzieć i pamiętać!

Zobacz też: http://www.gautama.pl/jaka-metoda-przedluzyc-rzesy-oto-najpopularniejsze-metody-przedluzania-rzes/

Dwie opcje wyboru miejsca

Masz dwa podejścia, aby wybrać miejsce, gdzie będziesz chciała doczepić, przedłużyć czy też zagęścić rzęsy. Możesz zdecydować się na profesjonalny salon kosmetyczny lub domowe zacisze, w którym pracuje ktoś doświadczony w tym obszarze. Na sam początek może wydawać się, że ta druga opcja będzie lepsza. Przede wszystkim dlatego, że będzie tańsza. Niestety tańsze nie zawsze jest lepsze. Tak więc, jeśli masz pewność, że wybrana osoba w zaciszu domu profesjonalnie wykona ci tę usługę – możesz się na to zgodzić, ale jeśli takiej pewności nie masz, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zapisanie się na rzęsy w salonie kosmetycznym. Jeśli już wybrałaś salon kosmetyczny, warto byłoby zapoznać się np. z portfolio pań, które tam pracują – o ile jest taka możliwość. Dzięki świadomemu wyborowi, będziesz bardziej pewna na takiej wizycie.

Rozeznaj się w metodach doczepiania rzęs

Ty, jako klientka nie musisz znać się na szczegółach doczepiania rzęs, ale warto, abyś miała chociaż podstawowe rozeznanie. Oczywiście wizażystka wszystko postara się ci wyjaśnić, natomiast cała komunikacja będzie sprawniejsza, jeśli będziesz znała podstawowe sposoby doczepiania rzęs.

Są to przede wszystkim metoda 1:1, która polega na tym, że do każdej naturalnej rzęsy doczepia się rzęskę dodatkową. Kolejno metody 2:1, 3:1, 4:1 itd. oznaczają doczepianie dwóch i większej ilości kępek do jednej rzęsy. Przed wizytą obejrzyj sobie jak prezentują się takie efekty na konkretnych modelkach, na zdjęciach, a dzięki temu będziesz bardziej pewna, na której bardziej ci zależy. Potem tylko skonsultujesz to z kosmetyczką i szybciej podejdziecie do wykonania tego upiększającego zabiegu.

Pamiętaj, aby na taką wizytę zarezerwować nieco więcej czasu. W niektórych salonach usługa trwa około 3 godziny.

Przeczytaj też: http://www.umalgosi.pl/jak-alkohol-wplywa-na-mozg/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here