Jak zaimponować swojemu mężowi – triki, które spowodują, że zakochacie się w sobie jeszcze raz

0
3709

Kilka lat po ślubie, z codziennymi obowiązkami i waszymi dziećmi, które wychowujecie, wasze życie seksualne zanikło. Największy znak bliskości na który możesz liczyć, to buziak w policzek, gdy mąż wychodzi do pracy, choć i na to nie zawsze się zdobędzie. Przez twoją głowę przewijają się pytania: „czemu on mnie nie zauważa?”, „czemu znowu on mnie nie docenia?”. Czujesz się pominięta i niechciana, tak jakby mu już na tobie nie zależało.

Brzmi znajomo?

Twój mąż może nadal być w tobie zakochany, ale zaczął brać cię za pewniaka, przez co przestał pokazywać swoje zainteresowanie. Oto kilka wskazówek, które pomogą odwrócić sytuację.

* Pokaż mu tą przepiękną część ciebie, w której się zakochał. Rozpieść się i o siebie zadbaj. Czesz włosy, ładnie pachnij i noś dopasowane ubrania. Bycie dobrze ubranym zawsze będzie miało pozytywny wpływ na waszą relację. Noś sukienkę, którą lubi twój mąż, i popraw swój wygląd. Dzięki temu nie tylko twój mąż cię zauważy, a na dodatek ty poczujesz się pewniej siebie.

* Pomóż się mu odstresować. Jednym z głównych powodów, dla których mężczyźni przestają być romantyczni, jest stres. Nic nie podziała na nich lepiej jak zmysłowy masaż całego ciała. Dzięki niemu mięśnie twojego ukochanego się rozluźnią, cyrkulacja krwi zwiększy się i w intymnych miejscach, nawiążecie fizyczną relację, co zapoczątkuje bliskości. Na dodatek twój mąż może chcieć się odwzajemnić, więc i przyjemny masaż czeka i ciebie w domu.

* Spraw by poczuł się pożądany. Do tanga potrzeba dwojga. Często może się zdarzać, że to twój mąż czuje, że go nie pragniesz i dlatego nie odczuwa żadnej budowania pomiędzy wami bliskości. Diabeł tkwi w szczegółach. Zostaw napis „kocham cię kochanie” na lustrze w łazience, powiedz mu, że dobrze dzisiaj wygląda, zostaw mu karteczkę z wyznaniem przy kanapkach do pracy.

* Przejmij inicjatywę. Zaplanuj nocną randkę, zainwestuj w seksowną bieliznę i zaskocz go ruchem, którego się nie spodziewał. Zrób mu mały prywatny pokaz, a on na pewno dalej przejmie inicjatywę.

https://www.moda.info.pl/

[Głosów:6    Średnia:2.2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here