Liposukcja – cennik

0
1431

Chcąc poddać się liposukcji, ma się na myśli prosty i przyjemny zabieg, który spowoduje utratę zbędnej tkanki tłuszczowej i zdecydowanie lepsze samopoczucie. Jednak ja jest naprawdę? Czy liposukcja boli i czy liposukcja cena może zaskoczyć?

Liposukcja cena i rodzaje

Liposukcja to nic innego, jak odsysanie nagromadzonej latami tkanki tłuszczowej. Brzmi wspaniale, prawda? Większość kobiet z ogromną chęcią poddałaby się takiemu zabiegowi. Bo jeżeli coś jest skuteczne i nie wymaga wysiłku, to dlaczego by nie skorzystać? No właśnie, jak wszystko – i liposukcja ma wady. Jakie? Cena. Odsysanie tłuszczu cena może odstraszać, gdyż zabiegi mogą kosztować nawet powyżej dziesięciu tysięcy złotych! Jednak czego nie robi się dla pięknej i smuklej sylwetki? Zresztą… Nie każda forma liposukcji jest aż tak kosztowna. Jakie są zatem możliwości?

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa to metoda, która do rozbicia tkanki tłuszczowej wykorzystuje wspomniane ultradźwięki. Dzięki temu, możliwe jest odsysanie tłuszczyku w okolicach klatki piersiowej czy karku. Nie jest jednak tak, że liposukcja ultradźwiękowa jest nieinwazyjna. Wręcz przeciwnie. Po takim zabiegu również pojawia się obrzęk i występuje pieczenie w okolicy, gdzie odsysany był tłuszcz. Po zabiegu należy stosować opatrunki i nie nadwyrężać mięśni. Idealnie, jeśli wykonywałoby się porządne masaże, przyspieszające gojenie się mikro-ranek. Niestety, wszelki dotyk bezpośrednio po zabiegu jest dość bolesny, więc mało pacjentów się na to decyduje.

Ultradźwiękowa liposukcja cena – od 70,00 PLN za jeden zabieg. Dla pełnych efektów, należy wykonać co najmniej 10 zabiegów w odstępie 2 – 3 tygodni.

Liposukcja laserowa

Liposukcja laserowa, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje wiązkę lasera, który wręcz topi komórki tłuszczowe. Wiązka lasera podawana jest podskórnie, w otłuszczone miejsca, za pomocą cieniutkiej kaniuli. Dzięki metodzie laserowej, skóra po zabiegu jest mniej zaczerwieniona i opuchnięta. Idealnie sprawdza się w miejscowej likwidacji tłuszczu, na określonych partiach ciała.

Laserowa liposukcja brzucha cena – od 2000,00 PLN do nawet 8 000,00 PLN.

Liposukcja klasyczna, ssąca

Liposukcja ssąca, to najstarsza metoda odsysająca tłuszcz. Wykorzystuje się do niej kaniule, które zostają wprowadzone pod skórę przez niewielkie nacięcia. Urządzenie, do którego podłączona jest kaniula, odsysa tłuszcz w momencie, kiedy lekarz porusza kaniulą w przód i w tył.

Odsysanie tłuszczu cena – od 1 500,00 PLN.

Liposukcja, choć nieco bolesna, jest warta swojej ceny. Bez większego wysiłku można osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here