Stawiasz na naturalność? Postaw na cienie do brwi!

0
1321
Stawiasz na naturalność? Postaw na cienie do brwi!

Mogą być cienkie i krótkie lub przeciwnie – grube, niejako krzaczaste. Co kobieta to inny kształt brwi, które we współczesnym świecie stanowią równie ważny element kobiecego wizerunku, co piękny uśmiech czy gładka cera. Są niczym rama dla twarzy, która ociepla, schładza lub równoważy proporcje. Paniom, którym natura poskąpiła efektownych włosków, z pomocą przychodzą cienie do brwi.

Regulacja – pierwszym krokiem

Na nic zdadzą się nawet najlepsze kosmetyki, jeśli brwi nie będą posiadały odpowiedniego kształtu. W zależności od posiadanych umiejętności, można udać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego lub zabieg wykonać samodzielnie w domu. Pójście do specjalistki okazuje się najlepszym rozwiązaniem podczas pierwszej depilacji, która nie tylko usunie niepotrzebne włoski, ale przede wszystkim doradzi idealny kształt, który potem można pokrywać starannie dobranym cieniem do brwi. Koszt takiej usługi nie należy do największych, dlatego nie powinien być finansowym obciążeniem dla żadnej z kobiet. A efekty utrzymują się do nawet 3-4 tygodni! Po takiej ingerencji, łatwiej będzie samodzielnie kontrolować stan włosków, przy pomocy pęsety kosmetycznej.

Cienie do brwi – chętnie stosowany kosmetyk nadający spojrzeniu głębi

Z roku na rok, kosmetyk cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Duży udział w kształtowaniu tej popularności odgrywa różnorodność kolorystyczna, oferująca przedstawicielkom płci pięknej kupno cienia do brwi począwszy od zimnych beżów po ciepłe brązy. Co więcej, wiele firm kosmetycznych proponuje możliwość zakupu pojedynczego, jak i w zestawie, który umożliwia dowolne łączenie poszczególnych kolorów, aż do uzyskania tego oczekiwanego. Jakie są zastosowania tego produktu? Otóż, jak się okazuje – wszechstronne. Cienie do brwi nie tylko pozwalają na uzyskanie pożądanego konturu włosków poprzez podkreślenie dolnej linii i wyrównanie asymetrii łuku, ale również idealne wypełnienie ich środkowej i górnej części poprzez stopniową aplikację kolorów. Wielokrotnie, dołączony do zestawów skośny pędzelek – z naturalnego lub syntetycznego włosia, ułatwia malowanie, podczas gdy ewentualne niedoskonałości w aplikacji można szybko skorygować wyczesaniem kosmetyku szczoteczką, np. po tuszu do rzęs.

Dla kogo polecany?

Cienie do brwi to bez wątpienia polecana propozycja dla pań, które w codziennym makijażu stawiają na naturalność. Podczas, gdy zastosowanie tradycyjnej kredki może wiązać się z nienaturalnym przerysowaniem spojrzenia, tak w przypadku cieni możemy być pewni subtelnego efektu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here