Szukasz skutecznej depilacji laserowej w Katowicach? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

0
1278
Szukasz skutecznej depilacji laserowej w Katowicach? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

Po co kobietom włosy na ciele? To pytanie zadała sobie chyba każda z nas czując na swojej skórze kłujące punkciki kilka godzin po goleniu. Niestety, to pozostałości po naszych praprzodkach, które potrafią nieźle uprzykrzyć życie. Na szczęście jest depilacja laserowa.

Każda z nas walczy o bycie tą piękniejszą wersją siebie. Z resztą depilacja laserowa to nie tylko krok ku pięknu, ale nieraz także podwyższenie samooceny. Zarost na twarzy czy dekolcie potrafi naprawdę niszczyć życie. Nic dziwnego, że depilacja laserowa w Katowicach stała się już niemalże standardową usługą wielu salonów. Jak wybrać ten najlepszy?

Skuteczna depilacja laserowa w Katowicach

Zanim zadzwonisz po poradę do przyjaciółki, sięgnij do internetu. Multiwyszukiwarki pozwalają na zapoznanie się z ofertami kilkuset miejsc w Katowicach, które oferują takie usługi. Łącznie z zakresem cen oraz opiniami innych użytkowniczek. Jednak zanim przystąpisz do poszukiwań, warto poznać zasadniczą różnicę w kwestii depilacji laserowej.

Laser IPL

Popularna depilacja światłem IPL, popularnie nazywana depilacją laserową, wykorzystuje tak naprawdę wiązkę światła ksenonowego. Wiele salonów proponuje tę usługę właśnie pod nazwą depilacji laserowej. Jest to rodzaj depilacji, która spowalnia odrastanie włosa poprzez uszkodzenie, lecz nie usunięcie, cebulki włosa. Ten rodzaj depilacji jest niezwykle popularny i stosunkowo tani. Wykonywany w salonie wymaga powtórzenia kilku serii oraz wykonania zabiegu przypominającego mniej więcej co 6-12 miesięcy. Obecnie depilatory IPL można kupić na własny użytek, emitują jednak słabszą wiązkę światła niż profesjonalne urządzenia i wymagają częstszych powtórek.

Laser diodowy

Laser diodowy zapewnia trwałe usunięcie mieszka włosowego i jest niezwykle bezpieczny dla tkanek znajdujących się w pobliżu macierzy włoska. Jest to urządzenie niezwykle precyzyjne w zastosowaniu, nie jest dostępne do użytku domowego. Ceny takich zabiegów są zwykle droższe, jednak nie jest wymagane powtarzanie zabiegu ze względu na całkowite zniszczenie macierzy włosa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here