Modelowanie ciała poprzez kriolipolizę

0
743
Modelowanie ciała poprzez kriolipolizę

Wielu z nas zmaga się z nadmierną tkanką tłuszczową. Uzyskanie wymarzonej sylwetki to zazwyczaj ciężka droga, na której znajduje się wiele przeszkód w postaci słodyczy, fast foodów i braku czasu na regularne ćwiczenia. Zdarza się też tak, że mimo sporych chęci i stosowania się do wszystkich zaleceń, tkanka tłuszczowa z pewnych partii ciała nie chce zniknąć i wydaje się, że już nic nie można z tym zrobić. W USA niezwykłą popularnością szczyci się zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej, który pozwala na wymodelowanie sylwetki i pozbycie się do 25% komórek tłuszczowych.

Coolsculpting i jego efekty

Coolsculpting to urządzenie, które wykorzystuje zasadę działania kriolipolizy w celu pozbycia się komórek tłuszczowych. Zabieg polega na zamrażaniu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu komórki tłuszczowe obumierają. Następnie układ limfatyczny pozbywa się martwych komórek i w ten sposób następuje redukcja tłuszczu. Zabieg ten jest przede wszystkim nieinwazyjny, więc to doskonała alternatywa dla liposukcji, do której wiele osób ma wątpliwości. Kriolipoliza Katowice to również zabieg, który nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Towarzyszy mu jedynie uczucie dyskomfortu, ale zalicza się do zabiegów bezbolesnych. Podczas jego wykonywania wiele klinik włącza film, co pozwala na zrelaksowanie się i zapomnienie o nieprzyjemnym chłodzie na skórze.

Czy warto zdecydować się na zabieg coolsculptingu?

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to zabieg, który świetnie wspomaga proces dążenia do wymarzonej sylwetki. Szczególnie zalecany jest na te partie ciała, z których tkanka tłuszczowa jest bardzo trudna do usunięcia, nawet przy stosowaniu diety i ćwiczeń. Zamrażanie tkanki tłuszczowej ma przede wszystkim na celu pobudzenie naturalnych procesów metabolicznych. Jest to zabieg, który nie daje natychmiastowych efektów. Trzeba na nie czekać około 6 tygodni, natomiast lekarze zazwyczaj zlecają serię kilku zabiegów, a wtedy na końcowy efekt pacjent czeka około 6 miesięcy. Zdecydowaną zaletą zabiegu jest fakt, że zamrożone komórki tłuszczowe obumierają, więc nie mają już szansy się odrodzić. Niestety stosując złe nawyki żywieniowe, w ciele mogą pojawić się zupełnie nowe tkanki tłuszczowe. Kriolipoliza Katowice zyskuje na popularności w Polsce i jest coraz częściej wybieraną metodą na pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here