W poszukiwaniu dobrego portfela. Na co zwrócić uwagę?

0
961
portfel
fot. pexels.com

Mimo, że portfel służy do przechowywania pieniędzy, kart płatniczych, drobnych dokumentów, to jest to jeden z najpraktyczniejszych i najczęściej używanych przez nas przedmiotów. Zobacz, na co zwrócić uwagę podczas wyboru dobrego portfela – praktycznego i takiego, który posłuży na lata!

Zobacz też: http://jegoego.pl/portfele-skorzane-ribbley-wybor-dla-indywidualistow/ 

Jakość to podstawa

Dobry portfel to taki, który jest wytrzymały, wysokiej jakości, odporny na zniszczenie. Nie ma nic gorszego niż portfel, któremu po kilku tygodniach czy miesiącach użytkowania schodzi kolor, rwie się. Z tego względu warto postawić na portfel skórzany. Mimo, że jest nieco droższy od zwykłego, to jest zdecydowanie bardziej wytrzymały i sprawdzi się na dłużej. Skórzane portfele są również bardziej klasyczne i eleganckie, co również ma wpływ na to, że portfel jest dobry.

Idealny kolor, czyli jaki?

W przypadku trwałości i jakości portfela, czyli materiału, który na to wpływa, nie ma co dyskutować. Skórzane portfele są zdecydowanie bardziej jakośćiowe. Kolor portfela jest natomiast kwestią bardzo względną. Jedni stawiają na kolory bardzo stonowane, inni na wyraźne, aby móc szybko odnaleźć portfel w torbie. Ważne, aby portfel pasował do gustu jego posiadacza.

Fason, model dobrego portfela

Kształt i wygląd portfela jest ważny nie tyle ze względu na upodobania, choć to też jest bardzo ważne, ale głównie ze względu na styl życia. Jedni żyją w biegu i pośpiechu nosząc ze sobą dużą ilość rzeczy – wówczas sprawdzi im się mniejszy portfel. Inni natomiast jeżdżą samochodem i część rzeczy mogą pozostawić w aucie, co sprawia, że mogą sięgnąć po portfel większych rozmiarów.

Inne detale dobrego portfela

Do innych elementów i wyznaczników dobrego portfela zalicza się również ilość przegródek, metalowe okucia wzmacniające portfel czy też szycie (widoczność lub brak rzędów nitek zszywających portfel). Każdy z nich również wpływa na jakość portfela. Z jakością w parze powinien iść dobry wygląd, który będzie idealnie pasował do stylu posiadacza.

Przeczytaj też: http://www.wiecejnizeko.pl/przeglad-fajek-wodnych/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here