Delikatna szczoteczka elektryczna GUM® PowerCARE™

0
619

Utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej wymaga codziennego używania szczoteczki i pasty do zębów. Aby skutecznie usuwać płytkę nazębną, warto rozważyć zamianę szczoteczki tradycyjnej na elektryczną szczoteczkę do zębów. Jednym z polecanych rozwiązań jest szczoteczka GUM® PowerCARE™. Jakie są korzyści z jej stosowania?

Elektryczna szczoteczka do zębów – nowoczesna alternatywa dla wersji manualnej

Dokładne szczotkowanie zębów przynajmniej dwa razy dziennie jest kluczem do uzyskania i utrzymania pięknego uśmiechu. Mechaniczne usuwanie pozostałości jedzenia oraz drobnoustrojów gromadzących się w ciągu całego dnia jest najlepszym sposobem ograniczającym ryzyko rozwoju wielu schorzeń w obrębie jamy ustnej.

Powszechne jest używanie w tym celu manualnej, czyli najbardziej tradycyjnej szczoteczki do zębów. Aby zwiększyć skuteczność mycia zębów, warto jednak sięgnąć po szczoteczkę elektryczną. Takie rozwiązanie zyskuje wielu zwolenników głównie dzięki zwiększeniu jakości codziennych czynności higienicznych. Daje ono gwarancję skuteczności i dokładności mycia przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa stosowania.

Zalety stosowania szczoteczki elektrycznej

Szczoteczka elektryczna wykonuje dużo więcej ruchów czyszczących niż manualny odpowiednik. Wpływa to na stopień uzyskanej czystości. Włosie szczoteczki, po jej uruchomieniu, dociera do miejsc zwykle trudno dostępnych podczas tradycyjnego mycia. Delikatne ruchy pozwalają omieść każdy pojedynczy ząb z uwzględnieniem wąskich przestrzeni międzyzębowych.

Usuwanie płytki nazębnej staje się zatem o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze, co jest szczególnie istotne dla osób zmagających się z problemem cofających się dziąseł. Odpowiednio dobrana szczoteczka elektryczna z powodzeniem może być stosowana do higieny wrażliwych dziąseł.

Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną GUM® PowerCARE™?

Przy wyborze szczoteczki elektrycznej warto dobrze przyjrzeć się szczegółowym cechom produktu. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na główkę. Powinna zapewniać skuteczne, ale jednocześnie delikatne czyszczenie powierzchni, zwłaszcza dla osób cierpiących z powodu problemów z dziąsłami.

Szczoteczka GUM® PowerCARE

Szczoteczka GUM® PowerCARE™ została wyposażona w główkę o unikalnej konstrukcji. Posiada ultracienkie włosie, które pozwala na dokładną kontrolę płytki nazębnej. Zachowanie bardzo wysokiego poziomu higieny jest prostsze, gdyż szczoteczka usuwa biofilm zarówno z powierzchni zębów, jak i z przestrzeni międzyzębowych. Sięga także powyżej i poniżej linii dziąseł, co zwykle jest trudne użyciu szczoteczki manualnej. Efektywność działania uzyskiwana jest dzięki oscylacyjnym ruchom główki.

Korzystnie na utrzymanie zdrowych zębów oraz dziąseł wpływa czujnik nacisku, który pozwala na kontrolę siły stosowanej podczas mycia zębów. Szczoteczka GUM® sygnalizuje, gdy jej główka jest zbyt silnie przyciskana, co podnosi bezpieczeństwo jej używania. W ten sposób zmniejsza się ryzyko powstania podrażnień i mikrourazów. Z tego powodu szczoteczka elektryczna GUM® może być stosowana do zębów wrażliwych. W tym przypadku możemy skorzystać ze specjalnego trybu delikatnego. Dodatkowym atutem jest także wyposażenie szczoteczki elektrycznej w timer, kontrolujący czas trwania mycia zębów. GUM® PowerCARE™ posiada w zestawie kompaktową ładowarkę umożliwiającą szybkie i wygodne naładowanie baterii, co pozwala na użytkowanie szczoteczki nawet przez 10 dni.

Gdzie kupić szczoteczkę elektryczną do zębów GUM® PowerCARE™?

Lista miejsc umożliwiających zakup szczoteczki elektrycznej GUM® jest bardzo szeroka. Najlepszym miejscem, gdzie możemy uzyskać fachową poradę są apteki, ale także sklepy zajmujące się dystrybucją profesjonalnych produktów stomatologicznych. Szczoteczka dostępna jest zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Dodatkowo można znaleźć ją w wybranych drogeriach. Poznaj szczoteczkę GUM PowerCare: https://www.sunstargum.com/pl/produkty/szczoteczki-do-zebow/gum-powercare-szczoteczka-elektryczna.html

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here