Zalety soczewek Acuvue Oasys

0
912
Zalety soczewek Acuvue Oasys

Soczewki Acuvue Oasys należą do najchętniej kupowanych na całym świecie. Pozwalają na wygodne korygowanie takich wad wzroku, jak krótkowzroczność i nadwzroczność. Skąd bierze się ich popularność i jakie mają właściwości soczewki Oasys?

Nowatorska technologia Hydraclear Plus

Do produkcji soczewek Oasys używana jest nowatorska technologia Hydraclear Plus. Pozwoliła ona rozwiązać jeden z najczęstszych problemów, na jakie skarżyli się użytkownicy soczewek produkowanych wcześniej, tzn. brak stabilizacji filmu łzowego na powierzchni oka, co powodowało nieprzyjemne uczucie suchości i podrażnienia. Z tego też względu wiele osób decydowało się na używanie soczewek kontaktowych jedynie sporadycznie lub po przyjściu do domu zdejmowało je jak najprędzej, zamieniając na okulary. Soczewki Oasys dzięki zastosowaniu technologii Hydraclear Plus same działają jak naturalny film łzowy, dzięki czemu ich użytkownik nie ma poczucia dyskomfortu, nawet pracując w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych czy spędzając dużo czasu przed ekranem komputera.

Ochrona oczu dzięki soczewkom kontaktowym

Soczewki Acuvue Oasys (https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys), podobnie jak inne produkty tej marki, to nie tylko możliwość skorygowania wady wzroku i zachowania pełni komfortu dotychczasowego trybu życia, ale również ochrona oczu przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Blokują one standardowo ponad 98 procent promieniowania UVB i 85 procent promieniowania UVA, dzięki czemu promieniowanie nie dochodzi do powierzchni oka – wyjątkowo wrażliwej na jego działanie.

Wygoda użytkowania soczewek kontaktowych Acuvue Oasys

Soczewki kontaktowe Acuvue Oasys dostępne są w opakowaniach zawierających 30 soczewek jednodniowych, a także w zestawach soczewek dwutygodniowych. Soczewki jednodniowe to wygodne w użytkowaniu produkty dla wszystkich, którzy używają tego sposobu korygowania wzroku sporadycznie lub potrzebują go w trakcie intensywnego treningu sportowego. Dzięki temu, że po użyciu soczewek jednodniowych możemy je wyrzucić, a następnego dnia użyć kolejnych, wszelkiego rodzaju drobnoustroje np. te znajdujące się w wodzie basenu, nie zagrażają naszym oczom. Z kolei soczewki dwutygodniowe najczęściej wykorzystywane są przez użytkowników, którzy decydują się używać ich codziennie. Po noszeniu przez cały dzień, soczewki należy umyć specjalnym płynem dezynfekującym, włożyć do opakowania przeznaczonego do ich przechowywania i zalać tym samym płynem, którego używamy do czyszczenia. Następnego dnia można ich bezpiecznie używać, niezależnie od otoczenia, w jakim przebywamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here